Baba Jaga

18.09.2020

Milé dámy,
dnes jsem navštívila místo, které jsem vybrala pro Ženské sdílení. Z prvu jsem si nebyla vůbec jista, zde je to to ono, co přesně hledám. Přišlo mi, jakoby místo nebylo nakloněno tomu, co chystáme. Vnímala jsem totiž kolem sebe zvláštní verzi smrtky, kostěné bytosti, která z tmavých koutů všude přítomných keřů nehnutě pozoruje, co dělám 💀

Lekla jsem se a vlastně i bála. Naštvala mě její přítomnost, proč tam je ona, nehezká, nehybná, ponurá bytost a nejsou kolem jen hezké věci, které mě vítají s otevřenou náručí a říkají mi jemným, všeobjímajícím hláskem: ,,Ano, ano, přesně toto tady chceme."

Ou je, místo toho ona. Taková nějaká Baba Jaga.
,,Co nadělám." Pomyslela jsem si a snažila jsem se jí úplně neodmítat a zeptala se ,,Co potřebuješ? Proč tady vnímám tebe?"
Stačila chvíle pozornosti tímto směrem a situace se změnila, z nehybnosti a tmavosti se stal proud tančící energie směřující do lůna Matky Země.

Teď už jsem věděla, že je nám místo nakloněno :)) 🙏Poděkovala jsem mu starším odvarem z dědečka tabáčka a byla spokojena. 

Jak jsem později pochopila, smrtka a kostlivci jsou skvělým archetypem. Vytáhnou temná zákoutí a my ženy, nepotřebujeme jen světlo. My samy jsem principem temnoty 🌚

T.


Tereza Machačová
Kineziologie One Brain
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!